Rehabilitacja Lecznicza

Skierowania do poradni rehabilitacyjnej, sali ćwiczeń oraz na fizjoterapię, prosimy przesyłać na nowy adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgodnie z zaleceniami konsultanta krajowego w dni ustawowo wolne od pracy oraz od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego - zabiegi pielęgniarskie udzielane są przez pielęgniarki dyżurujące w punktach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (zabiegi te mogą być wykonywane przez pielęgniarkę w gabinecie zabiegowym lub w domu pacjenta).

W związku z powyższym od dnia 1 kwietnia 2019 r. W SOBOTY gabinet zabiegowy w Przychodni Lekarskiej "MEDICUS" w Prudniku będzie nieczynny.

Przypominamy, iż w Prudniku Świadczeniodawcą udzielającym świadczeń zdrowotnych w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej jest Prudnickie Centrum Medyczne, a świadczenia udzielane są przy ul. Nyskiej 1. Pacjenci, którzy mają zlecone iniekcje i inne zabiegi wykonywane przez pielęgniarki, w dni wolne od pracy powinni zgłosić się do tamtejszego gabinetu zabiegowego.

 

Informujemy, iż od dnia 29 kwietnia 2019 r. Poradnia Medycyny Rodzinnej przy ul.Koziołka 9 w Prudniku będzie nieczynna do odwołania.
W tym czasie, w razie zachorowań pacjenci proszeni są o zgłaszanie się do Przychodni przy ul. Kościuszki 15, gdzie będzie przyjmowała również lek. med. Joanna Ordysińska. Przepraszamy za utrudnienia.

Deklaracja wyboru

Nowa deklaracja wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, obowiązująca od
1 października 2018 r. Kliknij tutaj

 

 

 Obecnie trwa akcja szczepień ochronnych przeciw wirusowi grypy. W celu wykonania iniekcji należy zgłosić się do Gabinetu Zabiegowego wraz z zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do jej wykonania oraz ze szczepionką, którą można nabyć w Aptece „MEDICUS” (wymagana jest recepta).

Dane kontaktowe

Przychodnia Lekarska
48-200 Prudnik ul. Kościuszki 15
77 436 25 25
 
Poradnia Medycyny Rodzinnej
48-200 Prudnik ul. Koziołka 9
77 436 12 00
 
Poradnia Medycyny Rodzinnej
48-200 Szybowice 297
77 436 67 28

Galeria zdjęć